Opublikowane materiały

Opublikowane materiały


O tym skąd się wzięły i jaką drogę przeszły wszystkie opublikowane tu materiały, napisaliśmy obszernie w zakładce O TEYU®. Istotnym jednak jest podkreślenie, że absolutnie każdy materiał jest pierwotny i oryginalny. Na kanwie wielu z tych skeczy, powstawały później znane, lubiane i doceniane skecze w kolejnych występach estradowych TEYOWCÓW®. Tak z resztą, zrodziła się cała ta historia, historia powstania największych HITÓW kabaretu w Polsce.

Internet jest w historię TEY® dość ubogi, dostępne powszechnie opracowania, artykuły, notatki i większość książek (oprócz napisanej rzetelnie przez samego Krzysia Jaślara) publikują, a później powielają niesprawdzone fakty, przeinaczone historie i przekręcone daty. Ponadto, pojawiają się w nich nazwiska wielu osób, które nigdy członkami TEY® nie były, a które są jako takie wymieniane.

Na powstającym tu blogu będziemy was bawić i zaciekawiać rękopisami, pamiątkami, nagraniami audio i wideo, zdjęciami, ocenzurowanymi scenariuszami i wieloma innymi „smaczkami”, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Będziemy także wciąż opowiadać wam niezliczone anegdoty, ciekawostki i historyjki, których byliśmy bohaterami, a które dopełniają całą tę piękną TEYOWSKĄ® historię.

A jeśli dysponujecie jakimiś materiałami, przemyśleniami lub ciekawostkami, związanymi z TEY®, najgoręcej zapraszamy do kontaktu! poczta@kabarettey.com